+421 41 370 00 30 info@mmflex.sk

O nás / výroba

Vyrábame plastové a papierové tašky s potlačou

MM-flex je výrobca, ktorý ponúka papierové aj igelitové tašky s potlačou. Vďaka úzkej špecializácii – potlače na plastové a papierové tašky – a rozsiahlym skúsenostiam v obsluhe spoločností pôsobiacich v rôznych odvetviach v Poľsku a v zahraničí, sme získali silné zázemie pri výrobe tašiek. Sme špecialisti v našej branži. Garantujeme efektívne služby, od fázy nápadu až po realizáciu a objednávanie. Poskytujeme krátke dodacie lehoty a bezplatné dodanie objednávky. Máme k dispozícií moderný strojový park, vďaka ktorému dodávame produkty najvyššej kvality. Záleží nám na ekológii, preto sú naše tašky vyrobené z ekologicky neutrálnych materiálov, ktoré sú plne recyklovateľné alebo z recyklovaných materiálov. Tašky s potlačou našej výroby sú charakterizované trvanlivou grafikou a vysokým rozlíšením s prispôsobením farieb.

Máme širokú škálu kategórií a typov výrobkov, od jednoduchých papierových tašiek s čierno-bielymi logami po fotorealistické dizajny. Používame mnoho druhov papiera a igelitu, ktoré sú mimoriadne trvanlivé, medzi nimi chceme určite vyzdvihnúť kriedový papier, kraftový papier, igelit CPP, tzn. polypropylénový neorientovaný igelit. Vďaka špeciálnej prísade do igelitu sa môžu naše tašky pod vplyvom atmosférických podmienok rýchlejšie rozkladať. Výroba sa uskutočňuje v súlade so všetkými bezpečnostnými pravidlami a najvyššími štandardmi. Je pre Vás pripravený produkt v najlepšej kvalite.

Našimi vizitkami sú projekty, ktoré dodávame klientom.
Vyrábame tašky pre každú branžu.

Máme k dispozícií modernú strojovú základňu, vďaka ktorej dodávame produkty najvyššej kvality. Taktiež vyrábame fotorealistické výtlačky, ktoré sa vyznačujú vysokým rozlíšením a prispôsobením farieb.

Získajte viac informácií o našich možnostiach prezeraním ponuky igelitových a papierových tašiek s potlačou.

MM-flex Sp. z o.o.
ul. Ks. Jana Galeczki 76
41-506 Chorzow, Pol'sko
tel.+421 41 370 00 30
info@mmflex.sk
Vždy na dosah

Made by logo biale techia Design by © 2016 MM-flex

CzechPolandGermanEnglish