+421 41 370 00 30 info@mmflex.sk

Papierové tašky s potlačou vytvorené spoločnosťou MM-flex sú výrobky najvyššej kvality

Používame netoxické a ekologické materiály, ktoré môžu byť opätovne použité, čiže sú určené na recykláciu. Ak chcete získať cenník pre papierové vrecká s potlačou, čakáme na váš kontakt. Ako výrobca tašiek sa snažíme dbať nielen na spokojnosť našich zákazníkov, ale aj na ekológiu. Papierové tašky, ktoré si môžete objednať v našom internetovom obchode, sme rozdelili do niekoľkých kategórií: štandardné tašky, dekoratívne tašky s potlačou, skladané a krížové tašky a nedávno sa v našej ponuke objavili firemné zakladače. Potlač na našich taškách je charakteristická trvanlivosťou a neobmedzenými možnosťami. Tlačíme od najjednoduchšej grafiky až po fotografie v plnom formáte. Všetky projekty sa vykonávajú po konzultácii s klientmi, aby produkt čo najlepšie zodpovedal vašim potrebám. Každý výrobok je individuálna a jedinečná taška. Môžete počítať s našou podporou od odoslania projektu až po doručenie tašiek.

Na výrobu potlačených papierových vreciek používame rôzne typy papiera v závislosti od dopytu a účelu výrobku. Medzi nimi rozlišujeme kraftový papier, ofsetový a dekoratívny papier. Ich hmotnosť sa pohybuje od 70 do 350 g/m2, takže sú vhodné pre jemné a ľahké tašky, ako aj na trvanlivé, hrubé tašky. Farbiace zlúčeniny umožňujú neobmedzené farbenie, tlač a štruktúra vám umožňuje vytvoriť originálne riešenia. Oboznámte sa s galériou našich projektov.

Rôzne druhy papiera!
  • Kraft – k dispozícii v šedej a bielej farbe, v hladkej a prúžkovanej verzii. Hmotnosť od 70 do 130 g/m2
  • Kriedový – ponúkame veľmi rôznorodú gramáž papiera od 150 do 350 g/m2
  • Ofset – papier k dispozícii s hmotnosťou 150 alebo 170 g/m2.
  • Ozdobený – niekoľko stoviek typov dekoratívneho papiera, individuálne farbený v hmote s pôvodnou štruktúrou
Široká škála farieb!

Vrecko môže mať akúkoľvek farbu získanú celoplošnou potlačou alebo masovým farbením.

Profesionálna potlač!

Takmer ľubovoľná potlač – od jednoduchej, jednofarebnej, umiestnenej v strednej časti tašky po viacfarebnú, fotorealistickú fotografiu pokrývajúcu celý povrch tašky – aj na zakladačoch.

Každá produkcia je prispôsobená individuálnym preferenciám a požiadavkám zákazníkov. Pozrite si galériu našich projektov.

MM-flex Sp. z o.o.
ul. Ks. Jana Galeczki 76
41-506 Chorzow, Pol'sko
tel.+421 41 370 00 30
info@mmflex.sk
Vždy na dosah

Made by logo biale techia Design by © 2016 MM-flex

CzechPolandGermanEnglish