+421 41 370 00 30 info@mmflex.sk

Kariéra

Prečo sa oplatí pracovať v spoločnosti MM-flex, ktorá ponúka tašky s potlačou?

MM-flex je lídrom v Poľsku v oblasti výroby a navrhovania tašiek s potlačou. Môžeme sa pochváliť s viac ako dvadsiatimi piatimi rokmi skúseností v oblasti B2B. Naše dlhoročné pôsobenie na trhu a využívanie najlepších technologických riešení nám umožňujú ponúknuť služby najvyššej kvality, ktoré sú plne prispôsobené potrebám a požiadavkám klienta.

Naše služby sú komplexné – od návrhu po doručenie – a sú zamerané na rôzne odvetvia. Poskytujeme plnú podporu v každej fáze projektu. Od začiatku našej činnosti sme dokončili vyše tridsať tisíc objednávok pre tisíce dodávateľov z Poľska, Českej republiky, Slovenska a ďalších európskych krajín. Nami ponúkané tašky s potlačou sú perfektnou kombináciou kvality, trvanlivosti a dizajnu. Naše produkty poskytujú stovkám našich klientov efektívnu reklamu, ktorá vám umožní vytvoriť pozitívny obraz vašej spoločnosti.

Náš tím – desiatky skúsených poradcov – vynakladá maximálne úsilie na zabezpečenie kvality a reprezentuje individuálny prístup ku každému klientovi. Ak sa chcete stať jedným z nás, pošlite nám Váš životopis a motivačný list. V našej každodennej práci sa riadime čestnosťou, poctivosťou a dôslednosťou, ako aj neustálym zlepšovaní toho, čo sme vyvinuli v priebehu takmer 25 rokov nášho podnikania, a to preto, aby svojim zákazníkom poskytli najlepšie existujúce riešenie v oblasti reklamných tašiek.

Ak máte záujem, zašlite prosím životopis a motivačný list na adresu: info@mmflex.sk

MM-flex Sp. z o.o.
ul. Ks. Jana Galeczki 76
41-506 Chorzow, Pol'sko
tel.+421 41 370 00 30
info@mmflex.sk
Vždy na dosah

Made by logo biale techia Design by © 2016 MM-flex

CzechPolandGermanEnglish