+421 41 370 00 30 info@mmflex.sk

O nás / história

MM-flex – Vyrábame reklamné tašky od roku 1991

Naše začiatky

MM-flex je od polovice deväťdesiatych rokov jedným z najväčších dodávateľov reklamných tašiek v Poľsku.

Naša história sa začala v roku 1991 spolu s liberalizáciou slobody zakladať a riadiť vlastné firmy. Dynamicky sa rozvíjajúci voľný trh vyústil do vytvorenia mnohých podnikov, čo spôsobilo, že so zvýšením konkurencie vznikla potreba reklamy, pričom tašky s firemnou potlačou sú jej vynikajúcou formou.

Od začiatku našej činnosti je naším poslaním nastaviť smerovanie v službách pre firemného klienta prostredníctvom jeho komplexnosti: tvorba koncepcie, poradenstvo, príprava grafických návrhov, realizácia a dodanie tovaru spolu s popredajnou podporou. Chceme sa s hrdosťou pochváliť, že s mnohými klientmi spolupracujeme nepretržite viac ako 30 rokov!

Od zahraničného obchodu po dodávky tovaru v rámci Európskej únie

Od roku 2000 je významné percento našich projektov exportovaných do susedných krajín susediacich s Poľskom. Integrácia stredoeurópskych krajín s Európskou úniou zvýšila intenzitu našej činnosti u našich južných susedov a neustále sa rozširujúce oddelenie exportu prezentuje naše podnikanie aj v Nemecku, Veľkej Británii, Holandsku a ďalších krajinách.

Obchodná spoločnosť a ďalší rozvoj spoločnosti

V roku 2007 sme zmenili právnu formu spoločnosti na s.r.o. a dva roky neskôr sme sa začali podieľať na programe “Spoľahlivá firma”. Naši dodávatelia, ktorí nám dodávajú suroviny, vďaka čomu vytvárame reklamné tašky, si nás cenia za svedomitosť, dôveryhodnosť a platby v termíne. Rok 2009 znamenal pre nás prezentáciu nových produktov v našej ponuke: papierových tašiek a zakladačov s firemným logom.

Nepretržité rozširovanie obchodného a logistického oddelenia viedlo k tomu, že v roku 2012 sme sa presťahovali do novopostaveného sídla v Chorzove na ulici Gałeczki. Stali sme sa svedkami ďalšej revolúcie v oblasti predaja, a to čiastočného premiestnenia obchodu na internet. Ponúkli sme našim partnerom kuriérske vrecká s firemnou potlačou (aj vo verzii s nespevneným a spevneným výsekom so šikovným uchom na držanie).

Ďakujeme vám za dôveru.

Počas posledných 25 rokov našej činnosti, realizujúc viac ako 30 000 domácich a zahraničných tém, si stále pamätáme, že obchod je o pochopení toho, kto je náš partner, a o potrebe dozvedieť sa čo najviac o jeho potrebách a očakávaniach, s cieľom nájsť najlepší spôsob, ako ho uspokojiť.

Budeme radi, ak sa oboznámite s našou ponukou a chceli by sme vám pripomenúť, že (parafrázujúc slová Jeffa Bezosa): ak chcete mať 20 miliónov klientov, znamená to, že chcete mať 20 miliónov tašiek s potlačou.

rokov skúseností

dokončených objednávok

variantov tašiek

MM-flex Sp. z o.o.
ul. Ks. Jana Galeczki 76
41-506 Chorzow, Pol'sko
tel.+421 41 370 00 30
info@mmflex.sk
Vždy na dosah

Made by logo biale techia Design by © 2016 MM-flex

CzechPolandGermanEnglish