+421 41 370 00 30 info@mmflex.sk

About us / FAQ

Reklamné tašky FAQ – čiže odpovede na často kladené otázky online

Prečo je MM-flex lídrom v branži reklamných tašiek?

Reklamné tašky vytvorené našou spoločnosťou, ktoré sú k dispozícii v internetovom obchode, sú vytvorené z najkvalitnejších materiálov. Sú charakterizované trvanlivosťou a dobrým druhom potlače. Odpovede na často kladené otázky o našich produktoch, aktivitách a výrobe reklamných tašiek nájdete nižšie.

Dodáva MM-flex len tašky s potlačou?

Špecializujeme sa na výrobu papierových a plastových tašiek s individuálnou potlačou, ale v ponuke máme aj iné obaly, ako vrecká na potraviny, papierové pekárenské tašky, foliové obaly určené na kuriérske služby, zakladače. Podrobné informácie o ponuke získate od našich regionálnych obchodných zástupcov.

Ponúka MM-flex aj štandardné tašky?

Každý produkt ponúkaný firmou MM-flex je dodávaný na objednávku a prispôsobený individuálnym požiadavkám zákazníka. Univerzálna štandardná taška neexistuje, pretože každé odvetvie a firma je charakterizovaná rôznymi potrebami.

Od čoho záleží trvanlivosť tašiek?

Pevnosť vreciek závisí od mnohých faktorov (okrem iného typu materiálu, hrúbky, typu rukoväte). Kontaktovaním sa s našim obchodným zástupcom získate bezplatnú konzultáciu a vzorky rôznych tašiek. Náš špecialista, ktorý využíva nahromadené skúsenosti, vám pomôže vybrať si najlepšie riešenie.

Aké typy tašiek ponúka spoločnosť MM-flex?

Ako jeden z najväčších dodávateľov tašiek v Poľsku, máme k dispozícii na tuzemskom trhu celý rad plastových a papierových tašiek: tašky z polyetylénových materiálov so spevnený nespevneným výsekom, s uchom, košieľky alebo papierové tašky s papierom Kraft, kriedových, ofsetových, poťahovaných papierov, ako aj papierov odolných voči mastnote a mnoho iných.

Aký je rozdiel medzi igelitom LDPE a HDPE?

Polyetylén LD od HD sa líši v hustote plastov. LDPE je mäkký igelit, hladký na dotyk, lesklý a roztiahnuteľný. HDPE je matný a tvrdší. Pri použití vysokej hrúbky sú HDPE igelity oveľa tuhšie. Ponúkame tiež riešenie, ktoré je “zlatou strednou cestou”: igelit MDPE, ktorý vyvažuje vlastnosti oboch materiálov.

Čím sa sa líši papier Kraft, kriedový a ofsetový papier?

Papiere Kraft, kriedové a ofsetové papiere sa líšia v základnej hmotnosti, štruktúre a použití. Náš obchodný zástupca vám predstaví ich všetky najdôležitejšie funkcie a pomôže vám vybrať najvhodnejší materiál pre vaše potreby.

Aké farby je možné vytlačiť na taškách?

Môžeme na tašky aplikovať takmer každú farbu z palety Pantone (vrátane kovovej zlatej a striebornej) a zmesi základných farieb atramentov CMYK – niekoľko miliónov odtieňov!

Aké sú možnosti tlače na tašky?

Môžeme vytlačiť jednoduché elementy v plnej farbe, ako aj komplikovanú viacfarebnú, fotorealistickú grafiku. Podrobnosti získate od obchodníka.

Koľko stojí projekt grafického dizajnu?

Pre našich klientov ponúkame bezplatnú prípravu grafického dizajnu. V prípade nezrealizovania objednávky účtujeme paušálnu sumu na grafickú prácu vo výške 10 EUR netto na projekt.

Dostanem vzorku tašky pred jej výrobou?

Z dôvodu zložitosti výrobných procesov sú náklady na prípravu jedného kusu tašky takmer identické s fixnými nákladmi na prípravu celej objednávky. Vzhľadom nato, by prototyp tašky predstavoval viac ako tri štvrtiny nákladov na celú objednávku, čo znamená, že nerealizujeme vytváranie takýchto vzoriek. Naši obchodní zástupcovia sú však vybavený vzormi celej našej ponuky, ktorá bude prezentovaná vo forme bezplatnej konzultácie.

Koľko stoja tašky?

Cena tašiek sa skladá z mnohých faktorov, ako je typ a hrúbka použitého materiálu, typ úpravy tašky (uchá, záložky), veľkosť, typ a šírka tlače na taške, počet kusov. Nie je možné priamo odpovedať na túto otázku. Podrobné informácie poskytujú naši obchodní zástupcovia pri príprave individuálnej ponuky.

Aké sú termíny objednávok?

V priemere jeden až štyri týždne, v závislosti od objednaného produktu a jeho množstva.

Koľko stojí doručenie?

V Poľsku, Českej republike a na Slovensku je doručenie na jedno určené miesto bezplatné.

MM-flex Sp. z o.o.
ul. Ks. Jana Galeczki 76
41-506 Chorzow, Pol'sko
tel.+421 41 370 00 30
info@mmflex.sk
Vždy na dosah

Made by logo biale techia Design by © 2016 MM-flex

CzechPolandGermanEnglish