+421 41 370 00 30 info@mmflex.sk

Ekologické tašky

Ekologicky šetrné papierové a plastové tašky s logom

V realite moderného sveta je starostlivosť o ekológiu veľmi dôležitým aspektom ľudskej činnosti. Každý deň sa rôznymi spôsobmi snažíme o čistotu prírodného prostredia. Spoločnosť MM-flex vynakladá maximálne úsilie na to, aby vám mohla ponúknuť, čo najširšiu škálu ekologických riešení. Z tohto dôvodu nájdete v našej ponuke okrem iného aj ekologické papierové tašky s potlačou. Samozrejme, len ekologické produkty neriešia problém ochrany životného prostredia. Stále je potrebné ich používať šikovne – preto odporúčame, aby ste opakovane používali tašky, ktoré ponúkame, a ak sa už nepoužívajú, prosíme Vás o ich správnu segregáciu

Ekologické tašky vám tiež umožnia vytvoriť pozitívny obraz vašej spoločnosti. Zákazníci oceňujú spoločnosti, ktoré využívajú riešenia šetrné k životnému prostrediu.

Eco igelity

Igelitové tašky dostupné v našej spoločnosti sú neutrálne pre životné prostredie a vhodné na recykláciu. Ako potvrdenie použitia materiálu šetrného k životnému prostrediu na našich produktoch, umiestňujeme špeciálnu informáciu.

Oxybiodegradovateľný igelit

Do výrobkov vyrobených z igelitu môžeme pridávať špeciálne prísady, vďaka ktorým sa vrecká rýchlejšie rozkladajú pod vplyvom environmentálnych faktorov – svetla a vlhkosti. Ponúkame prísady epi a d2w, ktorých použitie je zdôraznené príslušnou informáciou.

Papier Kraft eko

MMflex vám ponúka tlačené papierové vrecká zo špeciálneho typu papiera s veľmi atraktívnou hnedosivou farbou. Pri ich výrobe sa nepoužívajú žiadne bieliace látky.

MM-flex Sp. z o.o.
ul. Ks. Jana Galeczki 76
41-506 Chorzow, Pol'sko
tel.+421 41 370 00 30
info@mmflex.sk
Vždy na dosah

Made by logo biale techia Design by © 2016 MM-flex

CzechPolandGermanEnglish